קצת עלי

שלום לכם, ותודה שהגעת הלום,

אני פסיכולוגית קלינית והתפתחותית. עד לשנה הנוכחית הייתי חברת סגל במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, בה לימדתי קורסים תיאורטיים וקליניים כולל מבוא לתיאוריות פסיכו-דינאמיות, הטיפול הטוב דיו – ווניקוט ובאולבי, מיינדפולנס, פסיכולוגיה חיובית, קורסים בתחום האוטיזם וקשיי קשב וריכוז וקורסים על הורות. 

 

בחרתי לצאת לפנסיה מוקדמת כדי לקדם את התחום של הורות קשובה וחומלת ולהקדיש את מירב זמני לתחום זה שמשלב בעצם את רב מה שעשיתי בחיי המקצועיים בתחום ההורות.

אני פעילה בתחום של הורות בגישת מיינדפולנס וחמלה במרכז לחינוך קשוב ואכפתי באוניברסיטת תל אביב  ובפורום אמפטי"ה שהינו פורום של מטפלים העוסקים בעבודה טיפולית עם הורים.  אני מעבירה הרצאות, סדנאות וקורסים להורים ולמטפלים בתחום וכעת גם כותבת ספר.

 

אני עובדת בקליניקה פרטית ברמת גן בה אני מקבלת הורים כפרטים, זוגות לקבוצות.  

בעבר, ניהלתי את מרכז לייפר ללימודי נשים ומגדר והייתי דיקנית הסטודנטים באוניברסיטה העברית בה היקמתי תכנית התערבות לנוער חסר עורף משפחתי. בין השנים 2014-2016 היתה לי הזכות לכהן כמדענית הראשית במשרד המדע, הטכנולוגיה והחלל, כיו"ר המועצה הלאומית לקידום נשים במדע ובטכנולוגיה, כיו"ר שותפה של קרן המחקר של גרמניה–ישראל (GIF) וכחברת בורד בקרן הדו-לאומית של ארה"ב ישראל (BSF). 

 

כיום אני חברת בורד ומתנדבת באור שלום, ארגון העוסק בטיפול בילדים, נוער וצעירים בסיכון שהוצאו מבתיהם על ידי רשויות הרווחה והועברו למסגרות חוץ ביתיות עקב חוסר תפקוד הורי, ובלא עומדות מנגד, ארגון המסייע לא/נשים במעגל הזנות. 

 

במישור האישי,  אני אם לארבעה ילדים וסבתא לשתי נכדות.  בן היתר, לומדת בודהיזם, לומדת, מתרגלת ומלמדת מיינדפולנס וחמלה, רוקדת ניה ומאמינה שהחיים מאתגרים ונפלאים.

לקורות חיים מלאים לחצו על ה PDF

רוצים לקבל עדכונים אחת לחודש? הרשמו כאן